MLADOST (KB)-REKA 4:2 (0:2)

KOPRIVNIČKI BREGI – Gledatelja: 200. Sudac: Marko Dergez (Đurđevac). Pomoćnici: Marko Punčec i Ivan Zobunđija (obojica Đurđevac). Delegat: Ivica Salajec (Botinovac)

STRIJELCI: 0:1 Blašković (1) 0:2 Komes (29) 1:2 Horvat (49) 2:2 Mijatović (53) 3:2 Horvat (72) 4:2 B. Kuzminski (89)

MLADOST: Grubešić, Loinjak, Horvat (Kucukler), Mijatović, Prvčić, T. Mijatović, Šegerc (Grobenski), Hunjet, Milojević, M. Kuzminski (B. Kuzminski), Blažeković
TRENER: Branko Čmelješević

REKA: Škofić, Sabolović, Flis, Blašković, Radanović, M. Komes, Borko (Cerovec), D. Komes, Popović (Ivančan), Božinov, Balaško
TRENER: Darko Napan
CRVENI KARTON: D. Komes (84 – drugi žuti). ŽUTI KARTONI: Grobenski/Flis

B. B., Borno Blašković je već u prvoj minuti zatresao domaću mrežu, a Rečani su u 29. preko Mateja Komesa vodili s glatkih 2:0 i mogli se veseliti na velikom odmoru. U drugom dijelu druga slika, a Bregovci izjednačuju rezultat za samo osam minuta. Prvo se na popis strijelaca upisuje Stiven Horvat, a zatim i Toni Mijatović.

Završnica potpuno pripada domaćinu. U 72. Horvat postiže drugi pogodak, a Boris Kuzminski dovršava posao u 89. minuti. Zbog prigovora s klupe je udaljen predstavnik Reke Stevan Turajlić u 67. minuti, a Rečani su od 84. minute ostali s igračem manje zbog isključenja Davida Komesa.

OSTALI REZULTATI 19. KOLA: Fugaplast-Prugovac 2:0, Starigrad-Rudar 2:1, Panonija-Viktorija 2:0, Hrvatki bojovnik-Mladost (S) 2:3, Močile-Omladinac 2:1. Vodi Mladost iz Sigeca.