REKA-KALNIK 10:3 (3:1)
Gledatelja: 100. Sudac: Krešimir Fazlić (Koprivnica). Pomoćnice: Margareta Žeđa (Prugovac) i Valentina Vitez (Sveti Ivan Žabno). Delegat: Stevo Brujić (Križevci)

STRIJELCI: 0:1 Varović (3) 1:1 Sabolović (9) 2:1 M. Komes (35) 3:1 Blašković (43) 4:1 Popović (51) 5:1 Balaško (60) 6:1 Radanović (66) 7:1 M. Komes (70) 7:2 Car (74) 8:2 Blašković (79) 9:2 Balaško (80) 9:3 Jurić (83= 10:3 Radanović (89)

REKA: Škofić (Pintarić), Sabolović (Habulan), Flis (Cerovec), Blašković, Radanović, M. Komes, Borko, D. Komes, Popović, Božinov, Balaško
TRENER: Darko Napan

KALNIK: Kralj, Varović (Benjak), M. Tepeš (V. Tepeš), Radiček, Martinčić, Nakani, Jurić, Car, Miklin, D. Blagaj, Nikolić
TRENER: Mario Srbljinović

Rečane nije previše uzbudilo rano vodstvo Kalničana preko Luke Varovića. Uzvratili su i izjednačili šest minuta poslije pogotkom Tomislava Sabolovića, a u završnih desetak minuta poluvremena ostvarili su uvjerljivo vodstvo od 3:1.

U nastavku utakmice Reka je, doslovno, “potopila” Kalnik. Boli glava. Pala je desetka.