MLADOST KOPRIVNIČKI BREGI-HRVATSKI BOJOVNIK MOKRICE MIHOLEČKE 1:1 (1:0)

Sudac: Mihael Kovačev (Kalinovac). Pomoćnici: Dejan Švagelj (Križevci) i Danijel Topalović (Koprivnica). Delegat: Ivan Živko (Kloštar Podravski)

STRIJELCI: 1:0 Horvat (20) 1:1 Kušec (60)

MLADOST: Grubešić, Glavaš, I. Prvčić, Blažeković, Šegerc, Orešek (Kuzminski), L. Prvčić, Hunjet, Milojević, Horvat, Mijatović
TRENER: Branko Čmelješević

HRVATSKI BOJOVNIK: M. Mekovec, I. Mekovec, Hadrović (Poljak), M. Miklečić (Plantić), Kušec, Hasanec, Somođi, Marenčić, Vranetić, Horvat, Nemčić
TRENER: Alen Zidarić
CRVENI KARTON: Kuzminski (87 – drugi žuti). ŽUTI KARTONI: Mijatović, Grubešić, Milojević, Orešek, Šegerc/Vranetić, Mih. Nemčić, Poljak)

Bojovnici su se s drugog uzastopnog gostovanja vratili doma neporaženi, što im se prije nije događalo. “Ratnička” utakmica s puno javnih opomena u kojoj nitko nije popuštao niti “milimetra”.

U 63. minuti s klupe momčadi iz Mokrica Miholečkih udaljen je trener (fizioterapeut u zapisniku) Alen Zidarić zbog učestalog prigovaranja sucima i napuštanja tzv. tehničkog trenerskog prostora. Kuzminski je, pak, kod domaćina “zaradio dva žutića” u pet minuta.

Svi rezultati: Prugovac-Podravec 1:1, Rudar-Viktorija 0:0, Omladinac-Panonija 0:2, Reka-Kalnik 10:3, Mladost Sigetec-Starigrad 5:1, Fugaplast-Močile 2:3, Mladost (KB)-Hrvatski bojovnik 1:1. Vodi Mladost iz Sigeca.