PANONIJA – VIKTORIJA 5:2 (1:0)

Igralište Peteranec, gledatelja 100, SUCI: Tomislav Hlevnjak, Danijel Topalović, Ivana Grčić, DELEGAT: Stipe Koštić

PANONIJA: Kolar, Požgaj, Blažek, Blažek L, Blažotić (od 88. Pšeničnik), Budoš (od 77. Godek), Kamber (od 84. Popec), Janjić, Roksandić (od 72. Blažotić F), Popec L (od 46. Hižman-Perošić), Kovaček

VIKTORIJA: Bradić, Sovar (od 82. Miklečić), Miklin (od 46. Štefojić), Manjić, Posavec, Šostarić, Božović, Bradić (od 69. Bastašić), Škrlec, Piškorić, Šostarić N. (od 46. Vitanović)

STRIJELCI: 1:0 Kamber (15), 1:1 Vitanović (54), 2:1 Budoš (57), 3:1 Kamber (63), 3:2 Piškorić (65), 4:2 Budoš (70), 5:2 Blažotić (80)

Dinamičnu utakmicu s puno pogodaka vidjela je publika u Peterancu. Domaći su poveli preko Kambera i 15. minuti i mrežu su do kraja prvog poluvremena mirovale. U nastavku Vitanović vraća sve na početak u 54. minuti, ali već tri minute kasnije Budoš vraća prednost Panoniji.

U 63. minuti već je 3:1, a nadu za povratak dao je Piškorić zgoditkom u 65. minuti. Ipak do kraja susreta još dva pogotka u mreži Bradića. Budoš zabija svoj drugi pogodak, a točku na “i” deset minuta prije kraja postavlja Blažotić.