Odigrani su susreti 1. ŽNL istok Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Dubrava i Kupa odigrali su 1:1. Domaće je u vodstvo doveo Tomić već u 7. minuti, a poravnao je autogolom Grbavac dvije minute prije odlaska na predah. Petnaest minuta na travnjaku proveo je i dubravski načelnik Tomislav Okroša, ali rezultat je ostao nepromijenjen.

Posavec je poražen na domaćem travnjaku od Ostrne. Gostu su poveliu 9. minuti zgoditkom Jambreka, a domaće je u 37. minuti u igru vratio Buzov. U posljednjoj minuti utakmice sva tri boda gostima donio je Plevnik.

Vatrogasac je u prvom poluvremenu nadigrao Mladost. Za 1:0 gol je postigao Antunović u 15. minuti, a pet minuta prije poluvremena na konačnih 2:0 povisuje Ivkić.

Kloštar je preokretom na domaćem igralištu stigao do pobjede protiv Milke Trnine. Gosti su poveli zgoditkom Kopejtka u 35. minuti,  a minutu prije odlaska na poluvrijeme iz kaznenog udarca izjednačio je Krajinović. Pobjedu Kloštru donio je Joveš u 62. minuti.

Nogometnu poslasticu odigrali su Gaj i Ban Jelačić na igralištu ŠRC-a Gaj. Gosti su poveli već u 2. minuti iz kaznenog udarca, a siguran je bio Uremović. Na 1:1 je u 41. minuti poravnao Kuten. a u petoj minuti nastavka autogolom domaćih Ban Jelačić osvaja sva tri boda.

Dinamo Hidrel stisnuo je “petardu” pred domaćom publikom, a stradao je Zvekovac. Domaći su prva dva pogotka postigli iz kaznenih udaraca. U 4. i 45. minuti siguran je bio Jakovljević.Na 3:0 u 48. minuti povisuje Zorić. Tri minute kasnije isti igrač zabija za 4:0, a u 87. minuti Zorić dolazi do hat-tricka.

U Gornjoj Lomnici su domaća Meštrica i Lonja odigrali 2:2. Gosti su poveli u 3. minuti zgoditkom Salopeka. Iz kaznenog udarca poravnao je Galović u 22. minuti. U drugom poluvremenu gosti ponovo vode zgoditkom Barišića, igrala se 60. minuta,  a deset minuta prije kraja gol za 2:2 postiže Skorin.