Dvije subotnje utakmice odigrane su na početku nastavka proljetne nogometne ligaške sezone. Derbi kola odigrali su u Kloštar Ivaniću domaći Kloštar i Lonja.

Mreže su mirovale do 84. minute, a onda je pobjednički pogodak za domaće postigao Anto Filipović.

Više pogodaka je bilo u ogledu Milke Trnine i Gaja. Fešta je zabio za domaće u 8, minuti utakmice. a pet minuta kasnije sve je na početak vratio Gubijan.

Do predaha domaći opet vode zgoditkom Fešte koji trese mrežu četiri minute prije odlaska na odmor. Isti igrač dolazi do svojeg hat-tricka već nakon dvije minute igre u nastavku. Semafor pokazuje 3:1, hat-trick Fešte i sve je naslućivalo na riješenu utakmicu i feštu u domaćim redovima.

Ipak Gaj se nije predao i u 67. minuti Gubijan postiže svoj drugi pogodak, ali ipak se do kraja rezultat nije mijenjao i bodovi su ostali u Vezišću.