Danas je odigrano 6. kolo 1. ŽNL istok Nogometnog saveza Zagrebačke županije, a čak sedam pogodaka vidjela je publika u Zvekovcu. Slavila je Lonja 4:3.

Gosti su poveli u zadnjoj minuti prvog poluvremena, a strijelac je bio Ivoš. Nakon četiri minute igre u nastavku Lonja je opet zatresla mrežu Zvekovca. Precizan je bio Pušić. Četiri minute kasnije domaći smanjuju zgoditkom Darija Pucelja. Hren je zapaprio Zvekovcu i povisio na 1.3 u 61. minuti. Pavić je povisio na 1:4 u 74. minuti i rezultat se nije mijenjao do 89. minute. Dino Pucelj je smanjio na 2:4, a konačnih 3:4 u 90. minuti postavio je Antičević.

Posavec je pred svojim navijačima pobijedio Dubravu 3:1. Šestić je doveo domaće u vodstvo nakon deset minuta igre, a na 2:0 povisuje iz kaznenog udarca Miljković u 29. minuti. Mreže miruju do 90. minute kada na 3:0 povisuje Radman, a u drugoj minuti sudačke nadoknade počasni pogodak za Dubravu postiže  Grgić.

Stotinjak gledatelja pratilo je utakmicu Vatrogasca i Kupe u Kobiliću. Kupa je povela u 80. minuti pogotkom Petkovića, a četiri minute kasnije konačnih 1:1 postavio je Muhić.

Kloštar je u Kloštar Ivanić pobijedio Bunu 3:1. Domaći su poveli već u 6. minuti golom Joveša. Na 2:0 je u 20. minuti povisio Knezek, a treći pogodak za Kloštar postigao je Vranek u 56. minuti. Utješni pogodak za Bunu iz kaznenog udarca zabio je Huđber u 67. minuti.

U Gaju su se sastali istoimeni domaćin i Mladost. gosti su poveli pogotkom Medvidovića već u 7. minuti, a za Gaj pogodak postiže Benko u 30. minuti za konačnih 1:1.

Golijada je viđena u Donjoj Lomnici gdje je domaća Meštrica pobijedila Milku Trninu s visokih 6:1. Za domaće su golove postigli Galović (2), Skorin, Hanžek (2) i Drk, a jedini pogodak gostujućih nogometaša djelo je Kopejtka.

Dinamo Hidrel pobijedio je Ban Jelačić 2:1. Domaći su poveli u 69. minuti zgoditkom Čurle u 42. minuti. Na 2:0 povisio je Zorić u 73. minuti, a na 2:1 smanjio je Maksimović u 81. minuti. Spomenimo da je ovo druga utakmica Maksimovića u dresu nogometaša iz Banova i drugi njegov pogodak.