Nedjeljnim utakmicama 1. ŽNL istok kompletirano je zanimljivo prvenstveno kolo. Naime, u Dubravi su se sastali istoimeni sastav i gostujuća Mladost. Periša je u 78. minuti bio strijelac jedinog pogotka na utakmici i Mladost je otišla kući s tri boda.

Još jedna pobjeda pripala je gostima. Ban Jelačić je pobijedio Vatrogasca sa 2:1. Vatrogasac je bolje otvorio susret i pogotkom Landeke poveli su u 3. minuti. Nogometaši iz Banova poravnavaju već u 18. minuti, a pogodak je postigao Dražen Tarandek.

U trećoj minuti drugog poluvremena Juričić zabija za pobjedu gostiju.

Gaj je očekivano pobijedio Zvekovac. Domaći su poveli u 26. minuti zgoditkom Kutena. Zvekovac poravnava rezultat osam minuta kasnije golom Kovačevića.

U drugom poluvremenu opet na scenu stiže Kuten i svojim drugim pogotkom povisuje na 2:1, a točku na “i”  za konačnih 3:1 je u 74. minuti stavio Čerkez.

Istim rezultatom 3:1, Ostrna je pred domaćom publikom nadigrala Bunu. Ostrna je povela već u prvoj minuti pogotkom Kojundžije. Na 2:0 je u 8. minuti povisio Nestić, a u 37. minuti nadu gostima vraća Kovačić.

Konačnih 3:1 postavio je svojim drugim pogotkom Kojundžija u 57. minuti susreta.

Meštrica je na domaćem travnjaku svladala Dinamo Hidrel. Jedini pogodak na utakmici iz kaznenog udarca u 45. minuti postigao je Galović.