U Nedelišću je prokteklog vikenda održan međunarodni turnir u karateu. Natjecanje je brojilo 404 natjecatelja iz 48 kluba Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Mađarske. Karatisti KTC-a Križevci su nastupili u 8 kategorija i odnijeli  6 medalja. Zlatna odličja su osvojili Mario Ban u seniorima iznad 84 kg i Iva Katalenac u mlađim učenicama  do 32 kg.

Martin Kopilović je osvojio srebrno odličje u kadetima iznad 70 kg, a brončana odličja su osvojili Filip Komarica u mlađim učenicima  do 26 kg, Petar Filipović u mlađim učenicima  do 30 kg i Borna Bolfek u učenicima  do 38 kg.

Od ostalih natjecatelja još su nastupili Jakov Kopilović i Luka Pajnić koji je izgubio u borbi za brončano odličje. Sa njima je bio trener Mario Ban.