LA Clippersi Ivice Zubca su sinoć prekinuli niz od pet poraza i sa 135-129 svladali gostujuće Memphis Grizzliese, a pobjedu su upisali i Oklahoma City Thunder Darija Šarića koji su sa .129-119 naigrali Utah Jazz.

Paul George zabio je 42 poena uz 11 skokova, a Kawhi Leonard dodao je 34 poena uz deset skokova za Clipperse koji su na kraju treće četvrtine zaostajali 15 koševa. Los Angeles se vratio nadigravši Memphis 38-17 u četvrtoj četvrtini.

Eric Gordon dodao je 17 koševa, a Mason Plumlee 15, dok je Russell Westbrook s devet poena i šest asistencija prvi put pobijedio u dresu Clippersa. Zubac koji se vratio na teren nakon što je propustio četiri od zadnjih pet utakmica je u 17:34 minute na terenu zabio šest koševa (šut iz igre 3/5) uz devet skokova, dvije asistencije i dvije blokade.

Kod gostiju je najbolji bio Desmond Bane sa 30 poena, a Tyus Jones dodao je 20 od svojih 25 poena u trećoj četvrtini.

Vrativši se nakon pet utakmica izbivanja, Shai Gilgeous-Alexander postigao je 38 koševa i predvodio Oklahoma City Thunder do pobjede 129-119 nad gostujućim Utah Jazzom u nedjelju.

Jalen Williams dodao je rekord karijere od 32 poena uz šut 12 od 15 za Oklahoma City. Dario Šarić je odigrao 14:18 minuta za Oklahomu i uz šut iz igre 3/5 (trice 1/2) zabio osam koševa i tome dodao tri skoka.

Jordan Clarkson se vratio nakon što je propustio posljednje dvije utakmice Utaha zbog istegnuća palca, dok je Collin Sexton propustio svoju petu uzastopnu utakmicu zbog istegnuća lijeve tetive.

Jordan Clarkson je predvodio Jazz, kojem je ovo treći uzastopni poraz, sa 18 poena i 12 asistencija.

Walker Kessler (17 poena, 10 skokova) i Kelly Olynyk (15 poena, 10 skokova) svaki su imali double-double rezultate u porazu.