“Danas sam reagirao prema HEP-u jer smatram da se ovakve situacije više ne smiju događati”, poručio je na svojem Facebook profilu načelnik Kalnika Dorian Kešer.
“Nitko ne osporava da su radovi potrebni, ali na temperaturama iznad 30 °C, nije prihvatljivo. Građani, poduzetnici i OPG-ovi imaju pravo na kvalitetnu uslugu. Zato sam zatražio da HEP ubuduće ovakve radove planira odgovornije, uz što kraće prekide opskrbe.
Građani svoje račune plaćaju na vrijeme i imaju pravo očekivati pouzdanu isporuku električne energije. Nadam se da se ovakva situacija više neće ponoviti”, poručio je Kešer.






