Policijski službenici Policijske postaje Koprivnica dovršili su kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 27-godišnjakom sa šireg koprivničkog područja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela prijetnje.

Sumnja se da je osumnjičeni u utorak, 3. svibnja u poslijepodnevnim satima prijetio riječima oštećenom 56-godišnjaku da će ugroziti njegov život te pokazao pištolj.

Tijekom kriminalističkog istraživanja pištolj je oduzet te će zbog prekršaja iz Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana protiv osumnjičenika biti pokrenut prekršajni postupak.

Nadalje, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela prijetnje protiv osumnjičenika je podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu i predan je pritvorskom nadzorniku.