Proteklog vikenda odigrano je deveto kolo lige mlađih kadeta te prvo kolo za dječake i djevojčice do 13 godina. U prvom djelu sezone Radnikovi su mlađi kadeti pobjedom protiv Podravca ostvarili stopostotni učinak od osam pobjeda bez poraza. Dječaci su u prvenstvo krenuli pobjedom protiv Mladosti iz Đurđevca rezultatom 75:57, dok su djevojčice poražene kod Koprivnice 38:37.

U pobjedi protiv Podravca svi su se igrači Radnika upisali u listu strijelaca, a predvodili su ih Sebastian Orak i David Sladić. Kombinirano su ubacili 50 poena. Novi bodovi su standardno lako došli u posjed Križevčana koji će se po svemu sudeći plasirati na Poluzavršnicu Prvenstva Hrvatske na kraju sezone.

Dječaci do 13 godina pobijedili su vrlo dobru Đurđevačku Mladost s 75:57. Iako je prva četvrtina bila izjednačena, u drugoj je Radnik napravio 17 razlike prednosti i prelomio susret. Bivši igrači KK Križevaca su se istaknuli u ovoj pobjedi. Mario Matoić je ubacio 19 poena, a Fabijan Šašek 18.

Djevojčice su gostovale kod Koprivnice protiv koje su ranije igrale i prijateljsku utakmicu. Poput nje, i u ovoj je bilo napeto te su na posljetku poražene 38:37. Na ulasku u posljednju četvrtinu Radnik je imao prednost od 10 razlike, ali su se Koprivničanke uspjele vratiti i upisati vrijednu pobjedu. Melanie Santo je bila prvi strijelac Križevčanki s 15 poena, dok je Josipa Mikec ubacila 10.

M15 Radnik – Podravac 116:22
Radnik: Orak 26, Šašek 18, Santo 8, Subotičanec 2, Puškar 6, Bolčić 12, Pugar 7, Sladić 24, Katanović 5, Ciglarić 2, Matoić 6.
Trener: Svoboda I.

M13 Radnik – Mladost 75:57
Radnik: Gršić K., Jašarević K., Zrno M., Šćetar B., Šašek F. 18, Fržović L., Katanović B. 13, Štimac S. 14, Šaško J., Matoić M. 19, Marenčić P. 7, Sokač E. 4.
Trener: Šikić S.

Z13 Koprivnica – Radnik 38:37
Radnik: Ban T., Vitanović J., Srbljinović A. 4, Katić M., Santo M. 15, Mikec J. 10, Gršić L., Crnjak H., Peklić L., Posarić J., Hegedić E., Vitanović Jes., Kemenović H. 8.