Škola nogometa Nogometnog kluba Radnik-Križevci, kategorija u7 (2016. i mlađi), odigrala je svoje posljednje utakmice na dvoranskom prvenstvu u Dugom Selu.

S tri pobjede osigurali su 1.mjesto u konkurenciji 7 ekipa. U dvokružnom sistemu natjecanja nakon 12 utakmica osvojili su 30 bodova. Nastupali su: Patrik Sokač, Borna Leljak, Niko Samardžija, Hrvoje Petračija, Dane Jurić, Luka Katalinić, Viktor Hrković, Rafael Furmeg, Ivano Koprić, Teo Koprić, Noa Evačić, Leon Šoštarić, Bruno Celovec, Josip Marenčić i Andreas Vukalović.

mali radnikovci2

Prvi dio lige je vodio trener Luka Tihelka, a drugi dio njegov brat Mateo Tihelka.

Također su u subotu nastupali na jakom turniru u Koprivnici gdje su svladali Slaven Belupo i Međimurje te izgubili od HAŠK-a i osvojili 2.mjesto.