Nogometaši Slovana iz Bratislave prošli su drugo pretkolo Lige prvaka, s ukupnih 6-1 su bili bolji od slovenskog prvaka Celja, a najbolji igrač Slovana u uzvratu bio je hrvatski igrač Marko Tolić.

Ključni trenutak uzvrata u Bratislavi dogodio se već u 15. minuti kada su gosti iz Celja ostali s igračem manje, pocrvenio je Vukliševič. Vrlo brzo nakon toga su počeli pljuštati pogoci, kao i potop Celja koji se prije nekoliko dana odlučio rastati sa svojim dosadašnjim trenerom, hrvatskim strategom Damirom Krznarom.

U 17. minuti Slovan je poveo 1-0 golom hrvatskog igrača Marka Tolića, nekadašnjeg člana Dinama. Do kraja utakmice dva gola za Slovan je dao Strelec, a po jedan Mak i Barsegjan, s tim da treba naglasiti kako je kod trećeg i četvrtog pogotka slovačke momčadi asistent bio Tolić.

Tolić je odigrao cijelu utakmicu za Slovan, kao i Luka Bobičanec za Celje. Za goste je početkom drugog poluvremena u utakmicu ušao Ivan Brnić.

Slovan iz Bratislave u trećem će pretkolu igrati protiv ciparskog Apoela iz Nicosije.