Ekipa Bioter pobjedom nad ekipom Gospodari svjetla izborila je osminu finala Kutije šibice, a ekipa Bioter je ranije na Kutiji pobijedila i ekipe Gazda Marko, Kanela Raštane i The Secret club.

Za Štefanje na Kutiji trebala je večeras pobijediti ekipu Domograd, ali ipak nije išlo. Naime, Domograd je poveo nakon sedam minuta igre zgoditkom Filipa Bungića, a četiri minute kasnije poveli su 2:0 pogotkom Filipa Matijaševića.

Ekipa Bioter, u kojoj igra nekoliko križevačkih nogometaša smanjila je zaostatak u 16. minuti pogotkom Mihaela srbljinovića.

U drugom poluvremenu Domograd postiže još dva pogotka, u 29. minuti Filip Bungić postiže svoj drugi pogodak, a minutu kasnije konačnih 1:4 i pobjedu Domograda potvrđuje Silvio Mihić.