CAMMEO BIG BANG TEAM – RITZ CLUB 2:1

Super zanimljiva utakmica odigrana je večeras na zagrebačkoj Kutiji šibica. Cammeo Big Bang team je pobijedio Ritz klub 2:1.

Jerko Leko je već nakon tri minute igre doveo Big Bang u vodstvo. Na 1:1 izjednačio je Hrvoje Mlinarić u četvrtoj minuti igre u drugom poluvremenu. Pobjedu Big Bangu donio je Ivan Mikulić u 28. minuti.

Spomenimo da je kod Ritz kluba u 34. minuti “pocrvenio” Ćiril Guja.

Za CAMMEO BIG BANG TEAM igrali su Marko Mikulić, Matej Vrbat, Anton Gaši, Mario Čibarić, Ivan Mikulić, Božidar Karamatić, Jakov Grcić, Dino Bartoluci, Jerko Leko, Mario Rac i Ivan Komušar.

Za RITZ CLUB su igrali Marko Guja, Ante Musa, Ćiril Guja, Stipe Marić, Kristijan Jerbić, Hrvoje Mlinarić, Matej Bošnjak, Matej Matijević, Josip Beljan i Marko Nikolić – prvi strijelac Nogometnog kluba Radnik Križevci.