RADNIK KRIŽEVCI 1 (1)

BJELOVAR 1 (0)

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: oko 70. SUDAC: Miodrag Plantak (Križevci). POMOĆNICI: Dejan Švagelj (Križevci) i Ivan Bukovčan (Cubinec). DELEGAT: Tomislav Kučina (Sveti Ivan Žabno). STRIJELCI: 1:0 Bosek (30), 1:1 Grgić (62). ŽUTI KARTON: Šavorić (Bjelovar).

RADNIK KRIŽEVCI: Šašek, Kuntić (od 36. Anušić), Pukec (od 36. Leskovar), Bosek, Dudek, Matejaš, Vuk, Horvat, Mlinarić, Habijanec (od 47. Mjeda). Gregurić. TRENER: Mihael Miklečić.

BJELOVAR: Matoš, Kajzogaj, Pavlović (od 57. Barišić), Vujčić, Kovač, Gašparov, Šavorić B., Šavorić N., Pleskat, Slijepčević, Grgić. TRENER: Petar Bošnjak.

Pioniri Radnika Križevci nakon jedanaesteraca plasirali su se u finale nogometnog kupa središta Sjever nadjačavši vršnjake Bjelovara. Domaćina u vodstvo dovodi Gabrijel Bosek u 30. minuti susreta. Drugo poluvrijeme Bjelovarčani su bili daleko opasnija momčad. Njihov trud se kapitalizirao u 62. kada s oko 16 metara vrata pogađa Grgić.

U izvođenju jedanaesteraca za Križvčane su poentirali Horvat, Matejaš, Vuk, Bosek, Mlinarić, Dudek i Gregurić, a za Bjelovar Kajzogaj, Grgić, Kovač, Barišić, Matoš, Šavorić B., dok je udarac Noe Šavorića križevački čuvar mreže Fabijan Šašek obranio za finale.

-Ovu grupu dječaka krasi iznimno zajedništvo i pozitivna atmosfera koja je vidljiva na svakom treningu i svakoj utakmici. Takve stvari su rijetkost u ovoj dobi i stvarno je užitak i zadovoljstvo raditi sa njima, a ovakve pobjede su im samo motiv za daljnji rad i razvoj. – izjavio je trener križevačkih pionira Miklečić nakon današnje pobjede.

IMG_0133 IMG_0135 IMG_0137 IMG_0138 IMG_0139 IMG_0140 IMG_0141 IMG_0142 IMG_0143 IMG_0144 IMG_0145 IMG_0146 IMG_0149 IMG_0150 IMG_0152