Jučer je održan sada već tradicionalni Crosscity Buckets, turnir u uličnoj košarci koji je posljednjih godina poprimio status najboljeg hakla u regiji. Ekipe su se došle natjecati iz Koprivnice, Bjelovara, Vrbovca i Zagreba, ali na kraju dana prvo su mjesto osvojili domaći dečki. „Očevi“ su u finalu bolji bili od „T-napada“, dok je treće mjesto pripalo „Letećim medvjedićima“ koji su pobijedili „Down under“.

Vrijedi spomenuti kako su „Leteći medvjedići“ i „Down under“ kroz cijeli turnir igrali nevjerojatno dobro. Odlično su se snalazili s favoritima turnira, pa ih i pobjeđivali. Tako su „Leteći medvjedići“ u grupnoj fazi ekspresno pobijedili „Očeve“, ali su se ovi ipak osvetili kada je to bilo najpotrebnije, u polufinalu.

Održano je i natjecanje u tricama te šutu s centra. Najbolji tricaš sa sto postotnim učinkom je Zvonimir Vrdoljak, dok su s centra pogodili Domagoj Beljo i Boris Prstec. Veliki broj ljudi je popratio ovaj sjajan sportski događaj koji raste svake godine, a organizatori se zahvaljuju svim sudionicima i sponzorima.

crosscity buckets2 crosscity buckets3 crosscity buckets4 crosscity buckets5 crosscity buckets6 crosscity buckets7 crosscity buckets8 crosscity buckets9 crosscity buckets10 crosscity buckets11