Donosimo kratak pregled osmog dana natjecanja na 20. Turniru u malom nogometu Križevci 2018 “Ožujsko-KTC” i 2. Turnira županijskih klubova Križevci 2018 “Robin trgovine-Ožujsko”.

NK DRAGOVOLJAC BOČKOVEC – NK MLADOST VELIKI RAVEN 0:2 (0:1)

Današnjim susretom Dragovoljca i Mladosti kompletirane su utakmice skupine D. Bio je to susret koji je odlučivao o drugom mjestu, koji vodi u drugi krug natjecanja. Uspješnija je bila momčad Mladosti, koja je upisala pobjedu od 2:0, pogocima Bošnjaka i Đuraneca. Tako je Čvrstec ostao na čelnoj poziciji, dok je drugoplasirana momčad Mladosti, a Dragovoljac ovogodišnji turnir zaključuje na trećem mjestu.

MNK KUSTOŠIJA GARANTA – FRIGO PLUS ROŠT SPORT 1:3 (0:1)

Kustošija je u svojem prvom susretu na ovom turniru poražena od momčadi Frigo Plusa koja je upisala drugu pobjedu i tako si osigurala drugi krug natjecanja. Već u 5. minuti za vodstvo Frigo Plusa zabija Antun Benko. Međutim, Kustošija se u igru vraća u 18. minuti pogotkom Starčevića, ali već u sljedećoj minuti Frigo ponovo vodi pogotkom Sesara, a potvrdu pobjede u 24. minuti donosi Zeko.

Frigo Plus Rost Sport

MNK Kustošija Garanta

NK BAN JELAČIĆ BANOVO – NK TOSK TUK 2:2 (2:2)

Iznimno zanimljiv susret odigrao se između momčadi Bana Jelačića i TOSK-a. Susret je, naime odlučen već u prvom poluvremenu kada su gledatelji vidjeli sva četiri zgoditka. U prednost dolazi Ban Jelačić pogotkom Trošića u 3. minuti susreta, ali rezultat poravnava dvije minute kasnije Alex Blažević.

Međusobno nadmudrivanja trajalo je do 12. minute kada je u prednost ostvaruje momčad iz Tuka, a pogodak postiže Franjić, Međutim, ni taj rezultat nije dugo potrajao budući da već u sljedećoj minuti rezultat poravnava Trošić svojim drugim zgoditkom za konačnih 2:2.

NK TOSK Tuk

NK TOSK Tuk

MNK KUSTOŠIJA GARANTA  – RITZ CLUB 4:1 (2:1)

Bio je to drugi susret u jednom danu za dečke iz Kustošije i premijerni nastup za momčad Ritza Cluba, koja je mogla biti zadovoljna prvotnim razvojem situacije. Naime, križevačkoj publici dobro poznat Ćiril Guja dovodi Ritz u prednost u 9. minuti, što je u tom trenutku značio kraj za Kustošiju. Ali, već stvar poravnava u 11. minuti Bogović, a preokret rezultata donosi Ceraj u posljednjim sekundama poluvremena.

U nastavku igre dečki iz Kustošije konkretniji i precizniji što na kraju dovodi do nova dva zgoditka. U 27. minuti rezultat povisuje Ivanušić, a pobjedu potvrđuje u posljednjoj minuti susreta Starčević.

Ritz Club

Ritz Club

NK TOMISLAV RADNIK juniori – NK MOČILE KLIKAJ.HR 1:3 (0:2)

Juniori Tomislav Radnika pružili su žilav otpor županijskom drugoligašu iz Močila. Međutim, iskusni Križevčanin u redovima Močila nije dozvolio drugačiji razvoj situacije te s pogocima u 13. i 15. minuti susreta dovodi Močile u prednost.

Mlađahni Žabnjani nisu se predavali te su pružili novi otpor iskusnim kolegama, ali Vitelj u 23. minuti povećava stečenu prednost. Svoju požrtvovnost juniori su uspjeli kapitalizirati jednim zgoditkom i to u 25. minuti kada je mrežu zatresao Mario Pleša.

NK Močile Klikaj.hr

FRIGO PLUS ROŠT SPORT – RITZ CLUB 3:2 (1:0)

Drugu večer za redom pokazalo se da je posljednji susret bio vatreni susret. Pobjeda je bila nužna za obje momčadi. Frigo Plusu da s maksimalnim brojem bodova osigura drugi krug, a Ritzu da ostane u igri za nastavak natjecanja, a što bi pak trebali potvrdi u trećem susretu.

U 4. minuti za Frigo Plus zabija Ivančić, što je bio odlučan razvoj situacije za tu momčad. Međutim, Ritz je imao na momente i više od igre. Imali su bezbroj situacija koje nisu uspjeli realizirati. Njihove promašaje kažnjava u 19. minuti Geljić, ali Ritz na kolosijek povratka vraća Mlinarić u 21, minuti da bi u 23. minuti Beljan poravnao rezultat. Remi nije potrajao niti 30 sekundi kada Frigo Plus preko Zeka dolazi u novo vodstvo.

Utakmicu je obilježila situacija u 28. minuti susreta. Igrači Ritz cluba traže igranje rukom, ali suci ne sude ništa, što je izazvalo žestoke reakcije momčadi Ritz cluba. Nakon kraćih konzultacija suci pokazuju na kazneni udarac, ali iz neobjašnjivog razloga, a na sugestiju s klupe, igrač Ritza puca pokraj gola.

Susreti se nastavljaju u subotu od 17.30 sati, a na rasporedu su sljedeće utakmice: NK Tomislav Radnik – NK Močile Klikaj.hr, NK Tehnika – NK Dubrava, NK Lonja – NK Draganac, NK Bratstvo – NK Hrvatski Bojovnik, Robin Market 0-24 – Radio Drava Drava.info CB 048, NK Bratstvo – NK Kalnik, Renzo #99 – Prigorski.hr

krizevci 2018 malonogometni turnir02 krizevci 2018 malonogometni turnir03 krizevci 2018 malonogometni turnir04 krizevci 2018 malonogometni turnir05 krizevci 2018 malonogometni turnir06 krizevci 2018 malonogometni turnir07 krizevci 2018 malonogometni turnir08 krizevci 2018 malonogometni turnir09 krizevci 2018 malonogometni turnir10 krizevci 2018 malonogometni turnir11 krizevci 2018 malonogometni turnir12 krizevci 2018 malonogometni turnir13 krizevci 2018 malonogometni turnir14 krizevci 2018 malonogometni turnir15 krizevci 2018 malonogometni turnir16 krizevci 2018 malonogometni turnir17 krizevci 2018 malonogometni turnir18 krizevci 2018 malonogometni turnir19 krizevci 2018 malonogometni turnir20 krizevci 2018 malonogometni turnir21 krizevci 2018 malonogometni turnir22 krizevci 2018 malonogometni turnir23 krizevci 2018 malonogometni turnir24 krizevci 2018 malonogometni turnir25 krizevci 2018 malonogometni turnir26 krizevci 2018 malonogometni turnir27 krizevci 2018 malonogometni turnir28 krizevci 2018 malonogometni turnir29 krizevci 2018 malonogometni turnir30 krizevci 2018 malonogometni turnir31 krizevci 2018 malonogometni turnir32 krizevci 2018 malonogometni turnir33 krizevci 2018 malonogometni turnir34 krizevci 2018 malonogometni turnir35 krizevci 2018 malonogometni turnir36 krizevci 2018 malonogometni turnir37 krizevci 2018 malonogometni turnir38 krizevci 2018 malonogometni turnir39 krizevci 2018 malonogometni turnir40