ASO PONOS – HOTEL BUNČIĆ 2:1 (2:1)

Susretom ekipa ASO Ponos i Hotela Bunčić započelo je 19. izdanje turnira u malom nogometu Križevci 2017. Ožujsko-KTC. Utakmica je donijela čvrstu i sadržajnu ekipu obiju momčad a uspješnija je bila zagorska momčad pogocima Rumbaka u 8. i  Švaljeka u 10. minuti. Bunčićevi odabranici smanjili su rezultat u 12. minuti pogotkom Peka, ali rezultat se nije do kraja mijenjao.

ASO Ponos

ASO Ponos

Hotel Bunčić

KARDAN SPOJ – KRIŽEVAČKA PIVOVARA 0:4 (0:1)

Bio je to susret u kojem je ekipa Kardan spoja mogla parirati Pivarima prvo poluvrijeme, što pokazuje i minimalna prednost Pivara na poluvremenu. Međutim, momčad iz Preseke nije našla lijek za Marka Šikića koji u nastavku igre postiže svoj hat-trick i to pogocima u 21., 23. i 25. minuti susreta.

Kardan spoj Preseka

Križevačko pivo

ASO PONOS – CB JELEN-NOVI CENTAR ZA REPRODUKCIJU 5:1 (3:1)

Momčad ASO Ponos u svojem drugom susretu rutinski je svladala križevačku momčad CB Jelen-Novi centar za reprodukciju. Ponosova momčad dolazi prednost već u 3. minuti susreta pogotkom Rumbaka, koji prednost podiže samo minutu kasnije.Kovače pogađa za 3:1 u 8. minuti, dok Jeleni smanjuju zaostatak prekrasnim pogotkom Batarila u 11. minuti.

Međutim, nije se moglo protiv raspoloženog Rumbaka koji do kraja susreta još dva puta trese mrežu Kralja i postavlja konačin 5:1.

CB Jelen - Novi centar za reprodukciju

CB Jelen – Novi centar za reprodukciju

MAROCCHINO COFFEE BAR VARAŽDIN – PULSE NIGHT CLUB ZAGREB 2:2 (2:0)

Već prvu večer gledali smo pravu ljepoticu, a to su nam pružili u naslovu navedeni sastavi. Bila je to sadržajna utakmica u kojoj se gotovo svaka greška kažnjavala, ali i dobra smjernica za buduće susrete koji nas očekuju. Varaždinci dolaze u prednost u 6. minuti pogotkom Hojskija da bi samo dvije minute kasnije Karlo Marić postavio velikih 2:0.

Pulse night klub

Međutim, Pulsovci se nisu predavali te su najavili dobru partiju u drugom poluvremenu. Naime, na scenu stupa Karlo Stojić koji pogađa za smanjenje rezultata u 16. te za poravnavanje u 19. minuti susreta.

Bilo je tu dosta prigoda s obje strane, ali i dosta nervoze obiju momčadi. Međutim, rezultat se nije mijenjao.

malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc01 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc02 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc03 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc04 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc05 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc06 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc07 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc08 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc09 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc10 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc11 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc12 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc13 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc14 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc15 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc16 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc17 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc18 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc19 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc20 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc21 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc22 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc23 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc24 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc25 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc26 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc27 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc28 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc29 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc30 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc31 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc32 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc33 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc34 malonogometni turnir 2017 ozujsko ktc35