Rezultati Ožujsko-KTC

CB DOBERMANN ZAGREB-V-GRADNJA NOVI MAROF 3:0
Dobermann je i s pričuvnom momčadi presnažan za većinu suparnika. U prvom nastupu u skupini H na 21. izdanju turnira u Križevcima pobijedili su momčad iz Novog Marofa 3:0 pogocima Ivana Perkovića u 14., Nikole Grgića u 19. i Bojana Kubovića u 22. minuti.

DOBERMANN-ZABA ZAGREB 8:0
Dobermann “2” munjevito je sredio Zabu u drugoj utakmici u skupini . Znali su da je njihova udarna postava u finalu Kutije šibica i u Križevcima su odradili posao na opće zadovoljstvo. Zabu je načeo Teo Turk u 7., pa im je dvaput zabio Bojan Kubović u 9. i 10., a u 11. minuti već je na semaforu bilo 4:0. Suparničku mrežu zatresao je Ivan Perković. Teo Turk postiže novi pogodak u 19. minuti. “Punjenje” su nastavili Bojan Vidiček u 21., stari dobri Donald Suvajac u 22. minuti i za konačnu “osmicu” Kubović u 30. minuti.

ZABA-PEGI TEAM VARAŽDINSKE TOPLICE 0:2
Topličani su u samoj završnici slomili otpor Zabe pogocima Denisa Bartolca u 28. i kapetanaToma Koščaka u 30. minuta, a sutra će na sučeljavanje s Dobermannom.

Rezultati Robin trgovine-Ožujsko

VIKTORIJA VOJAKOVAC-BAN JELAČIĆ BANOVO 1:1
Vojakovčanima su dvije minute nedostajale do pobjede nad Banom Jelačićem. Vodili su pogotkom Davora Ciglera od 8. minute. Izjednačio je Goran Trošić u 28. minuti. Momčad iz Banova prva je u skupini E.

TOMISLAV RADNIK SVETI IVAN ŽABNO-SKOK SKUCANI 4:2
Žabljanci su u skupini D “nadskočili” Skok koji je poveo preko Hrvoja Lončara u 2. minuti. Izjednačio je Dejan Kusobrak u 17., na 2:1 povisio je Željko Dubravec u 21. minuti. Tomislav Kolić minutu kasnije vraća rezultatsku ravnotežu. Završnica pripada Tomislavu-Radnik. Dario Mesar je strijelac u 26., a Kusobrak postiže svoj drugi pogodak u 30. minuti.

GRANIČAR LEGRAD-GORNJA RIJEKA 1:4
Legrađani i Gornjoriječani u skupini C koju je osvojila Croatia iz Nove Kapele. Graničar je vodio na poluvremenu 1:0 pogotkom Antonija Međurečana u 10. minuti. Onda je uslijedio “GR”. Slaven i Lovro, Orak i Zidarić, dvostrukim su pogocima donijeli vrijednu pobjedu Gornjoj Rijeci. Slaven je zabijao u 21. i 24., a Lovro u 26. i 28. minuti.