Proteklog vikenda u Ivancu je održan 16. Memorijalni karate turnir Ivanec. Na turniru je sudjelovalo 371 natjecatelj iz 39 klubova i 3 države.

Na turniru su nastupili članovi Karate kluba KTC u 7 kategorija i osvojili 6 medalja.

Lovro Plantak osvojio je zlatno odličje u kategoriji cicibana do 24 kg. Gabriel Ban stavio je oko vrata srebrno odličje u kategoriji ml. učenika do 27 kg.
Doris Sokolić osvojila je srebro u kategoriji učenica iznad 54 kg, a srebro je osvojila i Patricija Mikuš u kategoriji kadetkinja do 47 kg.
David Ban osvojio je  brončano odličje u kategoriji ml. učenika do 27 kg, a Fabian Noa Jakopović brončano odličje u kategoriji ml. učenika do 39 kg.
Nastupio je još Luka Plantak u kategoriji učenickado 34 kg. Nakon pobjede u prvom kolu, zaustavljen je u drugom kolu gubi. S njima je bio trener Mario Ban.