Središnji događaj križevačke grupe 3. ŽNL igrao se u Svetom Petru Orehovcu, gdje su snage odmjerili Prigorje i Dragovoljac iz Bočkovca.

Domaćin dolazi u prednost već u prvoj minuti susreta kada je precizan bio Martin Kešer iz kaznenog udarca. Dragovoljcu je bilo potrebno 25  minuta da okrene susret u svoju korist. U 17. minuti rezultat izjednačava Šok, a preokret donosi Martin Kokot. Prigorje se vraća u igru u 36. minuti kada je ponovo iz kaznenog udarca precizan Martin Kešer.

Igrala se 61. minuta kada je Martin Kokot donio prednost Dragovoljcu, a novo izjednačenje donosi Podolski u 82. minuti. Međutim, Dragovoljci sve rješavaju u samo završnici utakmice. U 85. zabija Igor Kokot, potvrdu pobjede donosi Ivica Kešer i postavlja konačan rezultat 3:5.

Drugi derbi susret igrao se u Miholcu, gdje je Ratar s 4:2 svladao ravljansku Mladost. Naime, dobro se otvorilo Mladostašima. Već u 6. minuti Novak pogađa za vodstvo, a 20 minuta kasnije vodstvo povećava Španić. Međutim, Ratari se ne predaju. U 27 . minuti Siladi smanjuje zaostatak te samo 5 minuta kasnije poravnava rezultat da bi isti u nastavku igra donio Rataru i rezultatsku prednost.

Točku na “i” stavio je u 76. minuti Tremski za veliko slavlje Miholčana.

Težak poraz na gostovanju u Carevdaru upisala je momčad Radničkog. Naime, domaća Mladost upisala je vrijednu pobjedu od 5:2. Strijelci su bili Antun Jakopović (2), Žajgar, Petar Jakopović i Sakač za Mlaodst te Krajačić i Došen za Radnički.

Sokol je, pak, slavio nad glogovničkim Poletom s nevjerojatnih 16:0 i time dodatno učvrstio prvo mjesto na tablici.

nogomet prigorje dragovoljac02 nogomet prigorje dragovoljac03 nogomet prigorje dragovoljac04 nogomet prigorje dragovoljac05 nogomet prigorje dragovoljac06 nogomet prigorje dragovoljac07 nogomet prigorje dragovoljac08 nogomet prigorje dragovoljac09 nogomet prigorje dragovoljac10 nogomet prigorje dragovoljac11 nogomet prigorje dragovoljac12 nogomet prigorje dragovoljac13 nogomet prigorje dragovoljac14 nogomet prigorje dragovoljac15 nogomet prigorje dragovoljac16 nogomet prigorje dragovoljac17 nogomet prigorje dragovoljac18 nogomet prigorje dragovoljac19 nogomet prigorje dragovoljac20 nogomet prigorje dragovoljac21 nogomet prigorje dragovoljac22 nogomet prigorje dragovoljac23 nogomet prigorje dragovoljac24 nogomet prigorje dragovoljac25 nogomet prigorje dragovoljac26 nogomet prigorje dragovoljac27 nogomet prigorje dragovoljac28 nogomet prigorje dragovoljac29 nogomet prigorje dragovoljac30 nogomet prigorje dragovoljac31 nogomet prigorje dragovoljac32 nogomet prigorje dragovoljac33 nogomet prigorje dragovoljac34 nogomet prigorje dragovoljac35 nogomet prigorje dragovoljac36 nogomet prigorje dragovoljac37 nogomet prigorje dragovoljac38 nogomet prigorje dragovoljac39 nogomet prigorje dragovoljac40 nogomet prigorje dragovoljac41 nogomet ratar mladost veliki raven 02 nogomet ratar mladost veliki raven 03 nogomet ratar mladost veliki raven 04 nogomet ratar mladost veliki raven 05 nogomet ratar mladost veliki raven 06 nogomet ratar mladost veliki raven 07 nogomet ratar mladost veliki raven 08 nogomet ratar mladost veliki raven 09 nogomet ratar mladost veliki raven 10 nogomet ratar mladost veliki raven 11 nogomet ratar mladost veliki raven 12 nogomet ratar mladost veliki raven 13 nogomet ratar mladost veliki raven 14 nogomet ratar mladost veliki raven 15 nogomet ratar mladost veliki raven 16 nogomet ratar mladost veliki raven 17 nogomet ratar mladost veliki raven 18 nogomet ratar mladost veliki raven 19 nogomet ratar mladost veliki raven 20 nogomet ratar mladost veliki raven 21 nogomet ratar mladost veliki raven 22

PRO_9680 PRO_9682 PRO_9683 PRO_9684 PRO_9685 PRO_9686 PRO_9687 PRO_9688 PRO_9689 PRO_9694 PRO_9695 PRO_9697 PRO_9698 PRO_9699 PRO_9700 PRO_9708 PRO_9709 PRO_9710 PRO_9711 PRO_9712 PRO_9714 PRO_9715 PRO_9716 PRO_9719 PRO_9722 PRO_9723 PRO_9725 PRO_9728 PRO_9731 PRO_9756 PRO_9758 PRO_9759 PRO_9762 PRO_9776