U 19. kolu 3. ŽNL skupine Križevci došlo je do prekida susreta u Carevdaru između domaće Mladosti i Ratara iz Miholca i to već u 2. minuti susreta.

Što se događalo u Carevdaru opisuje izvještaj o utakmici delegata Mladena Martinčića, a kojeg prenosimo u cijelosti:

“Utakmica započela prema Propozicijama ranga natjecanja. Prije utakmice održan sastanak pred početak utakmice. Domaćin osigurao 4 redara, kola hitne pomoći. Gosti kasnili oko 30 minuta kada je i održan sastanak. Domaćin također ispunio i higijensko epidemiološke mjere, gdje su izmjerili temperature svim sudionicima utakmice sa telefonskim brojevima. Spisak ostao kod domaćina.

U 2. minuti sudac utakmice dosudio kazneni udarac za domaću ekipu, kontakta je definitivno bilo, po sucu i on je dosudio kazneni udarac. Nakon toga dolazi do udaranja igrača gostiju broj 20 sa obje ruke u leđa suca i igrača broj 6 sa obje ruke u prsa suca. Nakon smirivanja situacije gostujuća ekipa je napustila teren za igru sa dosta gorčine prema sucu utakmice. Nakon čekanja od 10-12 minuta sudac je sudio kraj utakmice.” -stoji u zapažanju delegata Martinčića.

Spomenimo još da je sudac utakmice Darko Renjak zatražio i liječničku pomoć nakon utakmice. Svakako, disciplinca Darka Matošića očekuje nimalo lagan zadatak.