U posljednjem kolu prvog djela sezone Druge muške lige Sjever Radnik je gostovao u Virovitici gdje je upisao svoju treću uzastopnu i četvrtu ukupnu pobjedu. Križevčani su visoko slavili rezultatom 84:59.

Prvu četvrtinu je sa sedam razlike dobila Virovitica, ali nakon nje Radnik prelazi u vodstvo i dominira do kraja utakmice. Susret su prelomili u trećoj četvrtini nakon koje su napravili 20 poena viška. Križevčani su dobro iskoristili izostanak Vatroslava Goluba bez kojega Virovitica nije imala veće šanse.

Odlično su odigrali Dominik Nervo i Marko Jukić koji su kombinirano ubacili 47 poena od čega devet trica, a dvoznamenkasti su bili i Ivan Martinčić s 13 te Ivan Beljo s 12 koševa. S druge strane je Zvonimir Petrović ubacio 13, a Antonio Pavlović 12 poena.

Radnik nakon prvog djela sezone stoji na trećem mjestu s četiri pobjede i tri poraza, a ispred njega su samo Bjelovar i Međimurje. Liga se nastavlja krajem prvog mjeseca kada Križevčani gostuju kod Labrade.

Virovitica – Radnik 59:84

Virovitica: Cah D. 8, Bobanac J. 2, Petrović S. 7, Brezovečki K. 4, Vajagić N. 10, Petrović M., Pocrnić D. 2, Pavlović A. 12, Sabo D., Ištvanović M. 1, Vugec M., Petrović Z. 13.

Trener: Vajagić N.

Radnik: Turković F. 1, Jukić M. 24, Nervo D. 23, Topljak D., Kurpez M. 3, Biondić L. 2, Beljo I. 12, Martinčić I. 13, Beljo J. 6, Podhraški K..

Trener: Tomas A.