Proteklog je vikenda održan 11. po redu Međunarodni Memorijalni turnir Goran Plavec, a na njemu su nastupili pretkadeti i veterani Radnika. Prvi su završili četvrti, a poraze su upisali od Mladosti 117:67 te Međimurja 75:68. Veterani su u jednom prijateljskom ozračju pobijedili Koprivnicu 81:73. Križevčani su prvu četvrtinu dobili s visokih 33:15 te su tu prednost uspjeli održati do kraja susreta.

Zagrebačka Mladost osvojila je prvo mjesto u konkurenciji mlađih kadeta i kadeta. Najboljim igračem i strijelcem kod pretkadeta proglašen je Adi Stajku (Koprivnica). U petorku turnira izabrani su: Sebastian Orak (Radnik, Križevci), Luka Šimunović i Jakov Čengić (Mladost, Zagreb), Tomislav Benotić i Dorian Lončarić (Koprivnica).

Najboljim igračem i strijelcem kod kadeta proglašen je Danijel Pavičić (Mladost, Zagreb). U petorku turnira izabrani su: Bence Puska (Kaposvari, Mađarska), Frano Miloloža i Dino Babić (Mladost, Zagreb) i Jurica Balaško (Koprivnica) i R. Turek (Grafičar, Ludbreg).

Veterani Koprivnica– Radnik 73:81
Radnik: Svoboda 9, Benković 18, Held 11, Krofl 14, Hrlec 14, Rončević 7, Đegerec 6.

Vedran Vlahović/prigorski.hr