U Čakovcu je održano međunarodno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima u organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza i domaćina, plesnog kluba ”D&D”. Natjecalo se je više od 200 natjecatelja, i to parova, pojedinaca i grupa, iz 19 kluba, a sudilo je 6 sudaca.

Među natjecateljima bili su članovi Špk ”Koprivnica”  koji su ostvarili slijedeće rezultate  u kategoriji pojedinaca Kristina Cvitić (mlađa mladež C) u standardnim plesovima 4. mjesto od 9 natjecatelja, a u latino – američkim plesovima u konkurenciji od 12 natjecatelja osvojila 2. mjesto i srebrenu medalju, Franka Žufika (mlađi osnovci D2) osvojila je u standardnim plesovima 6. mjesto.

Kristina Cvitić bila je druga u latino – američkim plesovima

U latino-američkim plesovima osvojila je 3.mjesto i brončanu medalju, Mateja Kolarić (mladež D2) standardni plesovima osvojila je 2.mjesto i srebrenu medalju, a u latino-američki plesovi 1. mjesto i zlatnu medalju, Minja Krošnjar (mlađi osnovci D1)u standardnim plesovima osvojila je  5. mjesto a u latinsko –američkim  plesovima 4.mjesto. Neva Indir (mlađi osnovci D1) standardni plesovi 6.mjesto, a latino –američki 3. mjesto i brončana medalju, Vito Želimorski (mlađi osnovci D1) standardni plesovi 3.mjesto i brončana medalja a u latino-američkim plesovima 5.mjesto, Tamara Kolar (mlađi osnovci D1) standardni plesovi 4.mjesto a u latino-američkim 2.mjesto i srebrenu medalju.

Slijedeće natjecanje je 2020.g.i to državno prvenstvo u standardnim plesovima u Kaštelima kod Splita.