Pregled rezultata prvih utakmica 3. kola kvalifikacija za nogometnu Konferencijsku ligu.

Kvalifikacije za Konferencijsku ligu – 3. kolo, prve utakmice

HAJDUK (HRV) – Vitoria (Por) 3-1 (Sahiti 67, Melnjak 75, Krovinović 87 / Miguel 61)
KuPS (Fin) – Young Boys (Švi) 0-2 (Nsame 25-11m, Elia 40)
RFS (Lat) – Hibernians (Mlt) 1-1 (Ilić 85 / D. Vella 39)
Spartak Trnava (Slk) – Rakow (Polj) 0-2 (Lopez 30, 45+1-11m)

Paide (Est) – Anderlecht (Bel) 0-2 (Refaelov 10, F. Silva 40)
AIK Stockholm (Šve) – Škendija (Mak) 1-1 (Guidetti 17 / Hasani 1)
APOEL (Cip) – Kizilžar (Kaz) 1-0 (Efrem 27)
CSKA Sofija (Bug) – St. Patrick’s (Irl) 0-1 (Cotter 87)
Lillestroem (Nor) – Antwerp (Bel) 1-3 (Knudsen 45+3 / Almeida 5, Nainggolan 50, 86)

Maccabi Tel Aviv (Izr) – Aris (Grč) 2-0 (Jovanović 29, Zahavi 84)
Molde (Nor) – Kisvarda (Mađ) 3-0 (Hussain 63, Fofana 81, Linnes 82)
Neftči Baku (Aze) – Rapid Beč (Aut) 2-1 (Jaber 44, Saief 60 / Burgstaller 90+5)
Slavia Prag (Češ) – Panathinaikos (Grč) 2-0 (Schranz 45+2, Usor 56)
Šahtjor Soligorsk (Bje) – CFR Cluj (Rum) 0-0

Viking (Nor) – Sligo Rovers (Irl) 5-1 (Tripić 4, Fridjonsson 8, Traore 53, Sandberg 60, Austboe 86 / Cawley 89-11m))
Hamrun (Mlt) – Levski (Bug) 0-1 (Krastev 90+5)
Zorja (Ukr) – Universitatea (Rum) 1-0 (Nahnoinji 56)
Čukarički (Srb) – Twente (Niz) 1-3 (Kovač 59 / Rots 8, Vlap 31, Brenet 43)
Ballkani (Kos) – Klaksvik (F. Oto) 3-2 (Gripši 30, Korenica 41, Rrahmani 50 / Klettskard 69, 88))

Lugano (Švi) – Hapoel Beer Sheva (Izr) 0-2 (Yosefi 39, Selmani 85)
Sepsi (Rum) – Djurgarden (Šve) 1-3 (Tudorie 79 / Edvardsen 26, Asoro 31, 53)
Vaduz (Lih) – Konyaspor (Tur) 1-1 (Sasere 72 / Demir 89)

Brondby (Dan) – Basel (Švi) 1-0 (Divković 74)
Breidablik (Isl) – Basaksehir (Tur) 1-3 (Einarsson 64 / Aleksić 38, 90+2, Turuc 52)
Vikingur (Isl) – Lech (Polj) 1-0 (Sigurpalsson 45+1)
MOL Fehervar (Mađ) – Petrocub (Mol) 5-0 (Dardai 20, Kodro 22-11m, Stopira 35, Petrjak 66, Zivzivadze 88)
Dundee United (Ško) – Alkmaar (Niz) 1-0 (Middleton 61)
Zrinjski (BiH) – Tobol (Kaz) 1-0 (Janković 76)

Odigrano u srijedu:

Viborg (Dan) – B36 (F. Oto) 3-0 (Bonde 21, Leemans 48, Ndione 52)
Riga (Lat) – Gil Vicente (Por) 1-1 (Aurelio 18 / Boselli 63)
Wolfsberger (Aut) – Gzira (Mlt) 0-0
Dunajska Streda (Slk) – FCSB (Rum) 0-1 (Tamm 69)