Prošlo je nešto više od pola godine s novom križevačkom vlašću. U sljedećoj godini od građevinskih projekata nastavit će se dovršavati projekti koji su započeti ili završeni od bivše gradske administracije.

Škola u Potočkoj ulici, vrtić na prostoru bivše Vojarne pa i najavljeni vrtić u Karanama projekti su bivše vladajuće garniture, kao što je i jednosmjeran promet kroz centar grada.

U 2026. godini Katanovićeva administracija bavit će se Rajnovim projektima, a da do kraja mandata ne bi tako i ostalo, novi križevački gradonačelnik želi ostati upisan i po projektima koji će se realizirati njegovom zaslugom.

Katanović nam je potvrdio da će do kraja njegovog mandata (svibanj 2029. godine) u Lepušićevoj ulici u Križevcima biti izgrađen Dom za mlade.

Spomenimo i da je gradonačelnikova želja izgraditi još jedan vrtić u Gundulićevoj ulici u Križevcima.