U Samoboru je u subotu i nedjelju održano prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete, juniore i U21 seniore
Ema Juričić koja trenutno završava 4. razred sportske gimnazije u Zagrebu i članica je Karate kluba Hrvatski dragovoljac osvojila je svoju prvu seniorsku medalju i time postala viceprvakinja države u kategoriji – 61kg.

S obzirom da je ovo bio jedan od bodovnih turnira za europsko prvenstvo ostao je još jedan turnir na kojem Ema ima šansu izboriti odlazak na Europsko prvenstvo koje će se održati u Pragu 17.06.-19.06.2022.

karate2

U nedjelju je na prvenstvu nastupio Patrik Zlatec, član Karate kluba Đurđevac u kategoriji kadeti – 63kg ali završio je svoj nastup u prvom kolu. Iako nije uspio osvojiti medalju Patrik se odlično borio ali ovaj put protivnik je bio bolje spreman!
Čestitke i trenerima Anti Čuturi i Branku Jurencu koji ih su pripremali za ovo državno prvenstvo.