Na jakom karate turniru održanom 20. veljače 2016., u Ivanić Gradu, karatisti KTC-a Križevci nastupili su s tri natjecatelja u četiri kategorije i kući se vratili s dvije medalje.

Obje medalje osvojio je Dorijan Kešer, kojem je ove godina prijelazna. Dorijan je u ml. Kadetima + 57 kg došao do brončanog odličja (četiri borbe za odličje), gdje je pokazao srce pravog borca i dokazao da borba traje dok nije gotova i najavio dobre borbe za nadolazeće prvenstvo Hrvatske za ml. Kadete. Osim u ml. Kadetima nastupio je u kadetima -70 kg i zasluženo došao do srebrnog odličja.

karate klub ktc
Od ostalih natjecatelja nastupili su Renato Djaković koji je nastupio u kadetima -52 kg (izgubio na preglasavanje) i Erik Wolf u kadetima -63 kg (izgubio za treće mjesto).

Na natjecanju je nastupilo ukupno 582 natjecatelja i 55 klubova.