Juniori Dinama poraženi su od Milana u Italiji, u drugoj utakmici Lige prvaka mladih.

Zagrebačka momčad trenera Ivana Senzena rezultatom 4:2 pobijedila je juniore Chelseaja prije tjedan dana. Milan i RB Salzburg su natjecanje otvorili rezultatom 1:1.

Danas u Milanu, zagrebačka momčad nije bila na potrebnoj razini i već su na poluvremenu bili u zaostatku od dva pogotka. Za Milan su pogotke postigli El Hilali u 26. minuti i Traore u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

U nastavku mreže su mirovale do sudačke nadoknade. U trećoj minuti nadoknade Lazetić je zabio za 3:0. Milan je upisao tri boda i sa 4 boda preuzeo vrh ljestvice.

Chelsea i Salzburg su remizirali pa je Dinamo ostao drugi s tri boda, Salzburg ima dva, a Chelsea je na začelju ljestvice s jednim bodom u dva odigrana kola.

MILAN – DINAMO 3:0 (2:0)