Mažoretkinje Dubrave koje je prije dvije godine ustrojila Udruga žena liječenih od raka dojke ‘sv. Margareta’ nastupile su u show programu na posljednjem Državnom prvenstvu u Novalji. Vodi ih Nataša Puhalo
Nedavno su tako prvi puta nastupile na Državnom prvenstvu mažoretkinja. Kako kažu, to je za njih bio poseban doživljaj i stjecanje novog iskustva.
– Već u lipnju nastupit ćemo u Dubravi u okviru obilježavanja Dan općine Dubrava, a pozvane smo sudjelovati u i u programu obilježavanju Dana grada Vrbovca 15. lipnja – rekla je Mira Turk, predsjednika Udruge.
Dragan Vicković/prigorski.hr








