Na županijskim Sportskim igrama mladih u šahu, održanim u Križevcima, članovi ŠK Picok u svim su kategorijama zabilježili izvrsne rezultate, zauzeli visoka mjesta i izborili državnu završnicu u Rijeci. Naime, u kategoriji dječaka do 11 godina, članovi ŠK Picok osvojili se prva tri mjesta: Prvi je Gabriel Kapitanić, drugi Gabriel Širec, a treći Viktor Gašparec. Važno je napomenuti da je ovo već treći turnir na kojemu su naši osvojili prva tri mjesta. Ovoga puta je najuspješniji bio Gabriel Kapitanić koji je ostvario maksimalan učinak.

Mia Marijan osvojila je 1. mjesto u kategoriji djevojaka do 15 godina. Mia je ostvarila pet pobjeda u pet kola i tako zasluženo osvojila zlatnu medalju.

Matija Mihočka osvojio je 2. mjesto u kategoriji dječaka do 15 godina. Nakon velike borbe, u vrlo izjednačenoj konkurenciji, na kraju je uspio osvojiti srebrnu medalju dok je Franka Širec osvojila 4. mjesto u kategoriji djevojčica do 11 godina.

Mia Marijan i Gabriel Kapitanić su svojim rezultatom izborili državnu završnicu Sportskih igara mladih koja će se početkom kolovoza održati u Rijeci.