U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je na svom terenu svladala Milan sa 2-1 (0-0).

Ljubičasti iz Firence u potpunosti su nadigrali aktualnog prvaka, tu svoju bolju igru nisu oplodili u prvih 45 minuta, ali su poveli početkom nastavka iz kaznenog udarca kojega je skrivio Tomori srušivši Ikonea, a realizirao ga je Gonzalez (49-11m). Pobjedu je potvrdio Jović (87) pred sam kraj dvoboja. U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Hernandez je samo ublažio poraz Milana.

Ante Rebić igrao je za Milan do 65. minute dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine.

Ovom pobjedom 11. Fiorentina se bodovno izjednačila sa 12. Torinom, oba kluba imaju po 31 bod, dok je Milan ostao četvrti sa 47 bodova, koliko ima i treći Inter, dok bod više ima drugi Lazio.

Uvjerljivo vodeći je Napoli sa 65 bodova.