Nakon što je Radnik Križevci izgubio u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za popunu 2. NL u Velikoj od Slavonije 3:0,  Radnik je pobijedio Slavoniju 5:1 i izborio 2. NL. Podsjetimo Radnikovci su ove sezone postali prvaci 3. NL Sjever i osvojili županijski kup. Ovo su uistinu dani ponosa i slave za križevački nogomet.

RADNIK KRIŽEVCI – SLAVONIJA POŽEGA 5:1 (1:1)

STRIJELCI: 0:1 Antunović (k.u 13), 1:1 Dos Anjos (29), 2:1 Mihael Mladen (47), 3:1 Hrvoje Mladen (k.u. 53), 4:1 Mihael Mladen (73), 5:1 Mačković (89)

krizevacki radnik

Nakon utakmice trener nogometaša u plavim dresovima Anthony Pavlović rekao nam je kako je cilj ostvaren. -Kolega Davor mi je rekao ti si jedini vjerovao u taj rezultat i nakon njihovog vodstva. Rekao sam nije bitno, mi ćemo zabiti ako treba i pet golova. Imali smo taktiku za oba poluvremena, rekao sam da prvo poluvrijeme probamo držati nulu i probati jedan zabiti, a onda drugo poluvrijeme idemo otvoreno sa svim snagama zabiti što više golova – rekao nam je trener križevačkih nogometaša.

U videu pogledajte kako su nogometaši bacali trenera u zrak, a i cijeli stadion je povikao Anthony, Anthony.