Hrvatska svećenička reprezentacija osvojila je prvo mjesto na 16. Europskom prvenstvu svećenika u malom nogometu koje se održavalo u Skadru.

Hrvatska je do zlatne medalje došla pobjedom u finalnom susretu nad Poljskom 3:2. Prethodno je u polufinalnom susretu bila uspješnija od Rumunjske 2:0 i izborila filane s Poljacima koji su u polufinalu svladali Bosnu i Hercegovinu 5:1. Hrvatska je u skupini pobijedila Albaniju 2:0 i Sloveniju 3:1, a onda u četvrtfinalu bila uspješnija od Mađarske 4:2.

U utakmici za 3. mjesto Bosna i Hercegovina je svladala Rumunjsku 7:1. Sljedeće Europsko prvenstvo igrat će se u veljači 2025. godine u Mađarskoj.

Spomenimo kako su u reprezentaciji svećenika i vlč. Josip Benko iz Miholca. Izdanak je Škole nogometa Križevci, sadašnji aktivni igračak NK Ratar iz Miholca, a tu je i vlč. Josip Starčević iz Zaistovca.

Inače izbornik im je vlč. Krešimir Žinić koji je bio župnik u župi Majke Božje Koruške u Križevcima.