Momčad Zeline i ekipa zagrebačke Mladosti novi su prvaci u muškoj i ženskoj seniorskoj konkurenciji u hokeju na travi, koji je jedan od rijetkih sportova u Hrvatskoj čije je prvenstvo dovršeno u punom formatu.

Sve utakmice doigravanja za prvake Hrvatske odigrane su u Sv. Ivanu Zelini tijekom subote i nedjelje.

Hokejaši Zeline su u polufinalu nadigrali Concordiju 1906 sa 5-3, a Trešnjevka je bila bolja od Mladosti sa 3-2.

U nedjeljnom programu Mladost je sa 4-1 svladala Concordiju u utakmici za 3. mjesto, dok je u finalu Zelina sa 3-0 bila bolja od Trešnjevke.

U konkurenciji hokejašica Mladost je u polufinalu bila bolja od Zrinjevca sa 3-0, a Zelina je s čak 12-0 nadigrala Jedinstvo.

Zrinjevac je osvojio 3. mjesto pobijedivši Jedinstvo sa 5-0, a Mladost je u finalu nadigrala Zelinu sa 3-0.(Hina)