HNL: Slaven Belupo i Istra bez pobjednika, ali i bez pogodaka u Koprivnici

3. studenoga 2019. Autor: prigorski.hr Sport HNL: Slaven Belupo i Istra bez pobjednika, ali i bez pogodaka u Koprivnici

Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

NK Slaven Belupo – NK Istra 1961 0:0 (0:0)

NK Slaven Belupo: Ježina – Božić, Paracki, Mikulić – Lulić, Glavčić, Puclin (od 90. Koh), Glavčić, Goda – Lima (od 59. Krstanović), Ejupi. Trener: Tomislav Stipić.

NK Istra 1961: Čondrić – Tomašević, Galilea, Bosančić – Grujević, Močinić (od 79. Lončar), Ivančić, Pavić – Gržan, Laukžemis (od 90. Perić-Komšić), Bušnja (od 46. Ćuže). Trener: Ivan Prelec

Suci: Ivan Bebek (Rijeka),  Bojan Zobenica (V. Gorica), Robi Kezele (Rijeka), Marko Linić (Rijeka)

Delegat: Ivan Vukojević (Zagreb)

Kontrolor: Tomislav Šetka (Đakovo)

Žuti kartoni: Glavčić 58′, Goda 65′, Božić 82′, Ejupi 90′  (Slaven Belupo); Bušnja 22′, Bosančić 48′, Galilea 86′ (Istra 1961)

Crveni kartoni: (Slaven Belupo); (Istra 1961)

Nogometaši Slaven Belupa u 14. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige remizirali s Istrom 1961. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 0:0.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli previše uzbuđenja ispred golova. U nastavku susreta domaći igrač Ejupi imao je izgledu priliku, ali njegov udarac u 69. minuti završio je pokraj vrata. Četiri minute kasnije pokušao je i Slavenov napadač Krstanović, ali se rezultat nije mijenjao. Do kraja susreta nije bilo ozbiljnijih prijetnji i ostalo je 0:0.

U idućem kolu Slaven će gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina.