Taekwondo klub Radnik Križevci proteklog vikenda nastupio je na natjecanju za kadete i juniore na Grobnik Openu 2022.,  u organizaciji riječkog Taekwondo kluba.

Križevački taekwondaši nastupili su u kategorijama mlađih kadeta i kadetkinja i osvojili tri zlatne, dvije srebrne medalje i ekipno drugo mjesto u ukupnom poretku klubova. Najlakši natjecatelj Rene Jandroković nastupio je u kategoriji koja po težini nije njegova već je stavljen u veću kategoriju i opravdao ulogu favorita. Protivnike je deklasirao s velikom bodovnom prednošću i osvojio 1. mjesto u kategoriji do 31 kilograma.

Šimun Radiković osvojio je 1. mjesto u kategoriji do 49 kilograma te u zadnja dva turnira ne zna za poraz. Kod djevojčica vidljiv je napredak kroz treninge i turnire. Bruna Zajec Kambić uvjerljivo je osvojila 1. mjesto u kategoriji do 47 kilograma, a prava drama odvijala se u finalnoj borbi između Lare Srbljinović i zadarske natjecateljice koja za jedan bod 22:21 pobjeđuje Laru koja osvaja 2.mjesto u kategoriji do 33 kilograma.

Zona Opsenica osvojila je 2. mjesto u kategoriji do 51 kilograma, ali u finalnoj borbi kod vodstva 6:2 dolazi do ozljede zapešća desne ruke i borba je prekinuta. Kasnijim pregledom utvrđena je teža ozljeda te neće moći nastupiti na državnom prvenstvu Hrvatske za kadete.