U susretu trećeg kola grčke Superlige nogometaši AEK-a su upisali drugu pobjedu u sezoni, pobijedili su u gostima Levadiakos 3-0.

Prvi pogodak AEK je postigao na samom kraju prvog poluvremena. Domaću mrežu je zatresao Mauritanac Koita kojem je asistirao hrvatski nogometaš Domagoj Vida. AEK je u nastavku potvrdio slavlje, a učinili su to golovima Eliasson u 53. i Gaćinović u 82. minuti. Vida je odigrao cijelu utakmicu za AEK.

Nakon tri odigrane utakmice AEK ima dvije pobjede i jedan remi, dok su ispred njega na ljestvici Olympiakos i PAOK sa sve tri pobjede.

U ovom kolu PAOK je na dramatičan način osvojio tri boda na gostovanju kod Atromitosa gdje je slavio 2-1. Pogodak odluke dao je Camara u 90. minuti. Prije toga je strijelac za PAOK bio Živković, a za domaći sastav Warda iz jedanaesterca. Mrežu PAOK-a čuvao je hrvatski reprezentativni vratar Dominik Kotarski.