GRANIČAR – ZVEKOVAC 3:2

ŠRC Tučenik. SUCI: Bojan Čerkez, Ante Capan, Blaž Crnoja DELEGAT: Željko Meštrović

NK GRANIČAR TUČENIK: Mužek, Malčić, Kemenović, Hmelina, Fugaj, Malčić A (od 46. Herendić), Lepčić, Šimatović, Žunić (od 46. Šporčić), Drožđan (od 90. Martinčević), Lovreković

NK ZVEKOVAC: Peti, Drča, Kovačević, Pejazić, Pejazić K (od 46. Šokec), Peh, Pucelj, Kovačević Pucelj D., Škrivanek, Pucelj

Prava drama viđena je danas u Tučeniku. Graničaru je trebala pobjeda za naslov i dobro su krenuli. Već u 20. minuti pogodak Malčića za vodstvo domaćih. Nakon osam minuta igre u drugom poluvremenu gosti poravnavaju zgoditkom Škrivaneka. U 76. minuti gosti dolaze do preokreta pogotkom Kovačevića, a onda nova drama. Osam minuta kasnije sve na početak vraća Šimatović, a u posljednjoj minuti utakmice Malčić trese mrežu Petija i donosi naslov Graničaru.

Spomenimo da su gosti od 63. minute igrali s igračem manje. Naime, drugi žuti karton dobio je Pejazić.

STRIJELCI: 1:0 Malčić (20), 1:1 Škrivanek 1:2 (56), 1:2 Kovačević (76), 2:2 Šimatović (84), 3:2 Malčić (90)