Večeras je u Društveno-kulturnom centru u Svetom Petru Orehovcu otvorena izložba likovnih radova udruge “Prigorje Art”.
Uvodne su pozdrave uputili predsjednik udruge Josip Polščak, slikar Zoran Homen i općinski načelnik Franjo Poljak koji je ujedno i otvorio izložbu.
Istaknuto je kako ovakvi događaji okupljaju ljude, a mogu se vidjeti različiti stilovi slikanja.

















































