DUBRAVA – POSAVEC 1:0 (1:0)

Igralište ŠRC Dubrava. SUCI: Tomislav Tadijanović, Davor Jukić, Ivan Bukovčan DELEGAT: Dario Baričević

NK DUBRAVA: Šuflaj, Grgić (od 89. Fugaj), Grbavac, Tomić, Fulir, Kamber, Horvat (od 76. Brkljačić), Stjepanović, Krivan, Suša, Suša M., (od 85. Koren)

NK POSAVEC: Kučan, Brzović, Breščaković, Slivak (od 46. Joveš), Kovačević, Lucin, Krajinović (od 72. Bencek), Postružin, Vranek, Jambrešić, Desput

Nogometašu Dubrave nastavili su pobjednički niz. Danas su pogotkom Krivana u 22. minuti osvojili nova tri boda, ali dubravske nogometaše veseli što je mreža njihovog vratara Šuflaja opet ostala netaknuta.

Turopolje je na domaćem terenu izgubilo od Kloštra s visokih 5:2. Gosti su poveli već nakon tri minute igre zgoditkom Ivankovića. Dvije minute kasnije poravnao je Čičak. Gosti ponovo vode u 34. minuti, a mrežu je zatresao Sraka. Četiri minute prije odlaska na odmor izjednačio je Cavrić. U drugom poluvremenu Kloštrani tresu još tri puta mrežu domaćeg vratara Budimira. Zabili su opet Sraka te Mučić i Šimunović.

Meštrica je pobijedila Dinamo Hidrel 2:0. Oba pogotka zabio je Galović u 35. i 44. minuti.

Ban Jelačić je slavio 3:2 na gostovanju kod Ostrne. Gosti su poveli već nakon četiri minute igre autogolom Mandića. Dvanaest minuta kasnije izjednačio je Jenič. U 19. minuti opet vode nogometaši iz Banova pogotkom Hrena. Deset minuta prije predaha izjednačio je Galović. Vrijedna tri boda gostima donio je Dražen Tarandek u 60. minuti nakon samo tri minute provedene na terenu.

U golijadi u Gaju slavio je istoimeni domaćin nadigravši Rakovec 6:2. Domaći su poveli dvije minute prije poluvremena. Iz penala je zabio vratar Kosovec, ali već u sljedećoj minuti Rakovec poravnava pogotkom Krvarića. U 60. minuti Gaj opet vodi golom Guedesa, a tri minute kasnije na 3:1 povisuje Kuten. Guedes sedam minuta kasnije povisuje na 4:1, a tračak nade gostima je u 74. minuti donio Grgoić. Ipak, dvije minute prije kraja utakmice Guedes postiže svoj hat-trick, a minutu kasnije konačnih 6:2 postiže Čerkez.

Lonja je osvojila tri boda u ogledu protiv Bune autogolom gostujućeg nogometaša Šebeka u 19. minuti.

Donosimo video slavlja dubravskih nogometaša i navijača i galeriju fotografija.

PRO_7064 PRO_7067 PRO_7071 PRO_7076 PRO_7080 PRO_7083 PRO_7085 PRO_7088 PRO_7090 PRO_7091 PRO_7092 PRO_7094 PRO_7098 PRO_7099 PRO_7105 PRO_7108 PRO_7120 PRO_7140 PRO_7141 PRO_7143 PRO_7152 PRO_7172 PRO_7174 PRO_7188 PRO_7193 PRO_7195 PRO_7199 PRO_7205