HRVATSKI BOJOVNIK-MLADOST SIGETEC 2:3 (0:1)

Igralište NK Hrvatski bojovnik. Gledatelja: 150. Sudac: Krešimir Fazlić (Koprivnica). Pomoćnici: Perica Posavec (Mali Otok) i Zoran Vrabelj (Koprivnički Ivanec). Delegat: Mladen Bukal (Gornja Rijeka)

STRIJELCI: 0:1 Jozić (4) 0:2 Jozić (46) 1:2 Cikuš (49 – autogol) 2:2 Marenčić (54) 2:3 Cikuš (69)

Pogledajte u videu najvažnije trenutke prvog poluvremena.

HRVATSKI BOJOVNIK: M. Mekovec, I. Mekovec, Kos (Poljak), M. Miklečić, Kušec, Hasanec (J. Plantić), Somođi, Marenčić (Pečnik), Vranetić, Horvat, Brezjan
GLAVNI TRENER: Mario Srbljinović POVJERENIK ZA SIGURNOST: Darko Jelak PREDSTAVNIK KLUBA: Josip Kušec

MLADOST SIGETEC: Nuić, M. Bosman, Cikuš, Jozić (Pakasin), Starčević, M. Bosman (Plahinek), Samoščanec (Kolman), Benko (J. Zvonar), M. Zvonar, Heged, Eršeg
GLAVNI TRENER: Mladen Vidačak PREDSTAVNIK KLUBA: Pero Samoščanec

CRVENI KARTON: Marijan Zvonar (19 – namjerno udaranje nogom suparničkog igrača) ŽUTI KARTONI: I. Mekovec, Kos, M. Miklečić, Kušec, Marenčić, Horvat/Starčević, Heged, Plahinek, Kolman
IGRAČ UTAKMICE: Ivan Jozić

Sigećani su na Uskrs načinili veliki korak prema naslovu županijskog drugoligaškog prvaka izborivši pobjedu u “ratničkoj” utakmici kod Hrvatskog bojovnika u Mokricama Miholečkim. Utakmica u kojoj se “pucalo iz svih oružja”, u kojoj je “palo” pet pogodaka, dodijeljen jedan crveni i čak deset žutih kartona. Nimalo laka zadaća za dijeljenje pravde.

Bojovnici su proljetos značajno rezultatski i igrački u usponu i šesti su na tablici, a posebno su, zna se, snažni na svom terenu. Momčadi koja ondje uspije osvojiti bodove, doista, valja “skinuti kapu”, osobito ako je 70 i koju minutu više igrala s igračem manje jer je zbog nesportskog “nestašluka” rano igralište morao napustiti Marijan Zvonar.

Dotad je Mladost vodila 1:0 preko Jozića koji je zabio i drugi pogodak na otvaranju drugog poluvremena. Domaćine “vraća” autogol Cikuša, a ubrzo izjednačuje Marenčić. Cikuš je zabio sebi, ali je zabio i na drugoj strani i to pobjednički pogodak za Mladost.

Delegat je u zapisniku naveo da je igra bila vrlo gruba, da je u 90 minuti bačena pivska boca (naravno prazna op.a.) u teren i da je u gledalištu zapaljena jedna”vuzmica” (baklja).