Servis Košić iz Križevaca božićne blagdane dočekao je u pravom duhu darivanja.

U nagradnoj igri “Božić u Servisu Košić” dobitnici vrijednih Kärcher usisavača Renata Lusavec, Ivana Horvat, Milica Širjan i Dalibor Fištrović preuzeli su svoje nagrade u križevačkom restoranu Klara (KTC).

Naime, tamo je održano veliko blagdansko druženje djelatnika i djelatnica Servisa Košić, poslovnih partnera, prijatelja i djevojaka koje su se tijekom 2019. godine pojavljivale u televizijskim reklamama Servisa Košić.

Tvrtka je u 2019. godini ostvarila promet veći od milijun eura, a čelni čovjek tvrtke Tomislav Košić darivao je djelatnice povodom uspješne poslovne godine. Za dobru atmosferu zadužen je bio Zlatko Pejaković i grupa Happiness, a djelatnica Laura Radić proslavila je rođendan.

Velika fešta završila je spektakularnim vatrometom, a u videu i bogatoj galeriji fotografija možete pogledati djelić atmosfere s blagdanske fešte uspješne križevačke tvrtke.

Sve najbolje povodom božićnih i novogodišnjih blagdana želi Vam Servis Košić!