Učenici i mentori Glazbene škole Alberta Štrige Križevci osvojili su izvrsnim rezultatima na Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Sonus op.9.
Ukupno se natjecalo 26 učenika škole te su osvojili 18 prvih nagrada i 8 drugih nagrada.
U disciplini udaraljke 1. nagradu osvojili su Lili Marin, Natko Begović i Fran Knežević, a 2. nagradu Jakov Aleksandar Simunković, Filip Komarica i Natko Kudeljnjak.
U disciplini gitara 1. nagradu osvojili su Lada Krušić, Gabrijel Božić i Dora Marin dok je 2. nagradu osvojio Marko Pofuk.
U disciplini tambura bisernica 1. nagradu odnijeli su Ana Poljak, Luka Mihajlic, Franka Orak i David Sokač, a 2. Benedikt Božić.
Prvu nagradu u disciplini tambura brač odnijeli su Jakob Vuk i Marta Šatvar, a drugu Miran Aragović.
U disciplini klavir prvu nagradu odnijele su Ana Sokač, Marija Božić, Magdalena Miklobušec, Katarina Popović, Magdalena Matešić i Ana Popović, a drugu Ivor Pavić i Ines Horvat.