Izaslanstvo Grada Vrbovca je povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe danas položilo vijenac i zapalilo svijeće kod spomen obilježja palim borcima u gradskom parku.
Počast svim palim borcima i žrtvama fašizma odali su saborski zastupnik i gradonačelnik Vrbovca Denis Kralj, predsjednik Gradskog vijeća Krunoslav Sohora s vijećnicima, predsjednik Udruge antifašističkih boraca i antifašista Vrbovec Mario Jarki te predstavnici udruga proizašlih iz Domovinskog rata.



















