Tomislav iz Drnja u 9. kolu Međužupanijske lige na domaćem terenu upisao je veliku pobjedu od čak 4:0 protiv Zdenke 91. Domaćini su od početka utakmice nametnuli svoj tempo. U 31. minuti lijepu akciju domaćina kapitalizira Ivančić za 1:0. Do kraja poluvremena Tomislav nastavlja s napadima što se u 44. minuti isplatilo kada Petran pogađa za 2:0, s tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom dijelu domaćini su malo primirili igru, no i dalje su držali inicijativu na terenu. U 67. minuti to se isplatilo kada Horvatinović iz najstrože kazne pogađa za 3:0. Legenda županijskih travnjaka, Hrvoje Bači u 80. minuti postiže gol za konačnih 4:0.

DRNJE- SUDAC: Dragan Trupina. POMOĆNICI: Branislav Grujić i Dražen Vukman.

STRIJELCI: 1:0 Ivančić (31), 2:0 Petran (44), 3:0 Horvatinović (67-KU), 4:0 Bači (80).

ŽUTI KARTONI- Tomislav Drnje: Županić (55). Zdenka 91: Gilanj (47).
CRVENI KARTON – Tomislac Drnje: Bači (82)

TOMISLAV DRNJE: Županić, Krstitović, Kolarek, Koren, Jache (od 71. Brunec), Širić (od 53. Diklić), Ivančić (od 84. Kovač), Petran (od 59. Bači), Sataić (od 48. Keser), Dombaj, Horvatinović.

ZDENKA 91: Putak, Grlić, Mađeruh, Šugić, Bahun (od 46. Kutanjac), Cjetojević (od 50. Horak), Tomašek, Takač, Gilanj, Brandeis (od 46. Hrle), Topić.